Dwa numery Pixela 6, które mogą zmienić wszystko

0
1108

Oto najważniejsze cyfry, o których należy myśleć w przypadku nowych telefonów Google Pixel 6 – niezależnie od tego, czy planujesz kupić jeden dla siebie, czy nie.

Najpierw pozbądźmy się łatwych pytań: Czy Google mógł wyskoczyć Pixel 6 okno wsparcia do czterech lat wsparcia aktualizacji systemu operacyjnego, aby przejść wraz z telefonem pięć lat poprawek bezpieczeństwa? Absolutnie. Czy jest coś, co powstrzymuje Google od zrobienia tego teraz, że jest w kontroli zarówno sprzętu i oprogramowania, wewnątrz i na zewnątrz? Prawie na pewno nie. Czy wolałbym mieć, że się stało? Lepiej w to uwierzyć.

Niektóre ważne perspektywy numerów Pixela 6

A oto kolejne pytanie: Czy początkowo byłem poruszony, aby napisać tę kolumnę o tym, jak Google przegapił wielką szansę, nie przedłużając czas wsparcia aktualizacji OS z Pixel 6? Więcej o Pixel 6 https://techpolska.pl/ – tutaj przeczytasz o tym telefonie.

Pixel 6 i liczby matematyczne w smartfonach

Jeden numer zorientowane pojęcie, które lubię myśleć o jest pojęcie smartphone matematyki. Mówiąc prościej, telefon z Androidem jest w pełni wskazany do użycia tylko wtedy, gdy aktywnie otrzymuje zarówno regularne aktualizacje systemu operacyjnego, jak i regularne aktualizacje zabezpieczeń.

Każdy, kto studiuje Androida i rozumie, jak działa platforma, powie ci to samo. Korzystanie z nieaktualnego telefonu może nie być końcem świata, realistycznie rzecz biorąc – zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak szalenie mało prawdopodobne, aby spotkać większość głównych zagrożeń bezpieczeństwa w świecie rzeczywistym – ale to na pewno nie jest optymalne, zwłaszcza jeśli używasz telefonu do celów związanych z pracą – możemy przeczytać na serwisie https://techpolska.pl/. Oprócz ich bardziej frontowych elementów, aktualizacje Android OS prawie zawsze zawierają krytyczne ulepszenia w obszarach takich jak prywatność, bezpieczeństwo i wydajność, więc korzystanie z urządzenia, które nie jest na bieżąco może umieścić Cię w poważnym niekorzystnym położeniu.

Pixel 6 i szerszy obraz Androida

Zbierając to wszystko razem, telefony Pixel były już w lidze ich własnych, jeśli chodzi o doświadczenie użytkownika, wsparcie, prywatność i bezpieczeństwo. Teraz wszystko to jest połączone z poziomem wartości, który prawie wydaje się nie do pomyślenia w porównaniu do obecnego standardu Androida.

Tak więc, jeszcze raz: Czy byłoby miło, gdyby Google zaoferował cztery lata aktualizacji systemu operacyjnego dla urządzeń Pixel 6, oprócz swojego podwyższonego wsparcia w postaci łatek bezpieczeństwa? Oczywiście, że tak. Ale ten rodzaj rozszerzonego wsparcia wymaga zasobów, a zasoby są w cenie – do Google. I zamiast budować ten koszt w Pixel 6, firma zdecydowała się dać nam zaskakująco niską cenę.

To kuszące, aby ramki Pixel 6’s trzyletniej obietnicy aktualizacji OS jako porażka – jako Google brakuje okazji, aby podnieść standard i przynieść zupełnie nowy poziom wartości do domeny Android urządzenia. Ale prawda jest taka, że Google nie podnieść ten standard. To całkowicie zmienić równanie wartości Android. To tylko dostosowane część ceny tego równania zamiast dostosowania okna wsparcia stronie niego.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ