Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na fb

Czy używasz Facebooka osobiście lub zawodowo – lub mieszankę obu – to jest istotne, aby wiedzieć, kto może być odwiedzając swój profil poza bliskiej grupy przyjaciół. Ludzie mogą po cichu „śledzić” cię zamiast wysyłać prośbę o przyjaźń (jeśli profil jest publiczny, a nie prywatny), co oznacza, że twoje posty pojawią się w ich News Feed bez twojej wiedzy.

Innymi słowy, może być kilka osób, które widzą Twoje publiczne aktualizacje bardziej regularnie niż myślisz.

Jak zobaczyć, kto obserwuje Cię na Facebooku

  1. Przejdź do zakładki „Przyjaciele” i wybierz sekcję „Więcej”.
  2. Kliknij „Śledzenie.”
  3. Przewiń listę osób, które Cię śledzą.

Z tego miejsca, można wysłać prośbę o przyjaciela do każdego, kto idzie za tobą, chyba że wyłączyli tę opcję. Facebook pokazuje również żadnych wspólnych znajomych, które mogą mieć. W ten sposób możesz zobaczyć, jak możesz być połączony i dlaczego ta osoba mogła zacząć Cię śledzić.

Jak zobaczyć, kto śledzi Twoje strony na Facebooku

Oprócz tego, aby zobaczyć, kto śledzi swój osobisty profil, można również sprawdzić, kto „śledzi” swoje strony na Facebooku, rozróżnienie od ludzi, którzy „lubią” je. Użytkownicy Facebooka mogą zdecydować się na „śledzenie” strony bez polubienia jej. Kiedy zdecydują się na „lubię to”, to automatycznie włącza funkcję „śledzić”, jak również, chyba że użytkownik wyłączyć. Użytkownicy mogą również śledzić poszczególnych Facebook Shows na stronie. Na https://techpolska.pl/jak-sprawdzic-kto-mnie-obserwuje-na-fb/ przeczytasz dokładnie jak sprawdzi, kto śledzi Cię na FB.

Aby zobaczyć, kto jest po swojej stronie, upewnij się, że jesteś na „stronie” zakładka konta. Następnie, przewiń w dół, aż zobaczysz tę sekcję w prawym pasku bocznym.

Tutaj możesz zobaczyć liczbę polubień, które otrzymała Twoja strona, ale także liczbę śledzących. Te liczby mogą się różnić, ponieważ, jak wspomniano powyżej, użytkownicy mogą wybrać zarówno śledzić i lubić, lub tylko zrobić jedno lub drugie.

Musisz wykonać jeszcze kilka kroków, aby zobaczyć, kto dokładnie śledzi Twoją stronę:

  1. Przejdź do zakładki „Ustawienia” na swojej stronie.
    2. Kliknij „Ludzie i inne strony” na lewym pasku bocznym.
    3. Przełącz menu, aby wybrać „Ludzie, którzy śledzą tę stronę”.

Jak sprawdzić, kto Cię śledzi: użytkownik prywatny

Użytkownicy indywidualni bez Facebook Business Pages mają możliwość zezwolenia innym użytkownikom na śledzenie ich. Jest to częsta rzecz wśród blogerów i niektórych osób publicznych, które nie chcą tworzyć osobnej Strony. Oto jak możesz włączyć śledzenie dla swojego osobistego profilu.

Po pierwsze, upewnij się, że zezwoliłeś ludziom, którzy nie są na Twojej liście przyjaciół, aby Cię śledzili. Możesz to zrobić, klikając Ustawienia, Publiczne posty i zmieniając opcję Kto może mnie śledzić.
Pamiętaj, że będzie to widoczne tylko wtedy, gdy masz nie-przyjaciół, którzy Cię śledzą i jeśli publikujesz publiczne posty. Możesz to również zrobić dla innych profili, jeśli użytkownik włączył tę funkcję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ