Jak poskromić bałagan

Bałagan na półkach i w szafach to problem prawie każdego z nas. W końcu nie wszyscy musimy być porządni i poukładani od początku do końca. Nie jest to jednak problem, którego nie da się rozwiązać odpowiednimi środkami.

Chaos w życiu

Chaotyczne życie to stan, który można zaobserwować u coraz większej liczby osób w naszym społeczeństwie. To skądinąd negatywne zjawisko wynika z kilku czynników, z którymi stykają się zwłaszcza osoby młode. Żyjemy w świecie ciągłego pędu i pościgu. Biegniemy za lepszą pracą, lepszymi zarobkami, lepszym mieszkaniem i lepszym, przyjemniejszym życiem. Ten ciągły maraton w kierunku lepszego jutra sprawia, że mamy coraz mniej wolnego czasu. Nie mamy czasu żeby zrobić dobry obiad, czy żeby posprzątać, nie mamy nawet czasu na odpowiednie zorganizowanie naszego bałaganu w szafach, komodach i biurkach. Czy ten stan rzeczy już nigdy się nie zmieni? Są pewne rozwiązania, które mogą pomóc.

Szuflady na ratunek

Pierwszym z nich są Szuflady plastikowe. Te małe i niepozorne szufladki potrafią zaskoczyć każdego. Dzięki nim będziemy w stanie zapanować nad chaosem naszych ubrań. Szuflady wykonane są z plastiku, a więc są bardzo lekkie i wyjątkowo poręczne. Dzięki niewielkim rozmiarom i stosunkowo niskiej cenie możemy pozwolić sobie na zakup kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu małych szuflad. Każda z nich może posłużyć za małą skrzynkę w której będziemy trzymać swoje rzeczy. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jedne szuflady plastikowe mieściły w sobie nasze skarpety, inne były przeznaczone dla bokserek, a jeszcze inne dla naszych krawatów i muszek. To jak całość będzie wyglądała i ze sobą współgrała zależy już od naszej wyobraźni, inwencji twórczej i uporu. Same szuflady z plastiku to jednak nie wszystko. Potrzeba nam będzie czegoś więcej.

Małe organizery

Od niewielkich plastikowych szuflad mniejsze są już tylko organizery plastikowe. Wielkość jednego takiego organizera może wynieść zaledwie 8 do 10 centymetrów. To naprawdę niewiele, ale wystarczająco żeby zrobić w naszej szufladzie osobną przegrodę na naszą biżuterię i kolejną na nasze listy, koperty i drobne papiery. Organizery plastikowe występują we wszystkich możliwych rozmiarach i kolorach. Dobrze jest wybrać takie, które będą pasowały kolorystycznie do naszych szuflad i reszty mebli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ