Coraz więcej przedsiębiorców interesuje się programem Digital Signage. Oprogramowanie marki iLUMIO stało się bardzo popularne już w momencie wprowadzenia go do pierwszych obiektów hotelowych. Z czego wynika tak duże zainteresowanie tym produktem i jego dynamicznie rosnąca popularność?

Digital Signage to innowacyjne oprogramowanie, które pozwala wykreować wizerunek nowoczesnego hotelu zorientowanego na klienta. Dodatkowo stanowi doskonały element podkreślający wyjątkowi wizerunek marki. Jest wykorzystywane również jako sposób na zwiększenie sprzedaży i wsparcie działań promocyjnych i reklamowych. Trzeba również wspomnieć, że znacznie obniża koszty obsługi hotelowej. Poznaj jego pełne funkcje na stronie http://ilumioapp.pl/ilumio-smart-digital-signage/

Możliwości oprogramowania Digital Signage

Różnorodne funkcje Digital Signage sprawiają, że oprogramowanie zostało od razu doskonale odebrane przez klientów hoteli, jak i przez obsługę hotelową czy właścicieli obiektów. Jest doceniane ze względu nie tylko na intuicyjną obsługę i ciekawy interfejs, ale przede wszystkim, dlatego że doskonale usprawnia pracę całego obiektu i ułatwia kontakt na linii obsługa – gość.  

Oprogramowanie zawsze jest dostosowywane do danego hotelu, dzięki czemu wygląda spójnie z daną marką czy logiem. Jego funkcjonalność też może być dopasowana do oczekiwań, potrzeb i możliwości danego obiektu. Podobnie jest z treścią wyświetlaną w programie – występuje możliwość dopasowania jej do urządzeń, na których będzie występować, do danej grupy docelowej odbiorców, a nawet do konkretnych klientów.

W najbardziej znanych hotelach najczęściej wykorzystywanymi funkcjami oprogramowania zainstalowanego na tabletach czy telefonach klientów są: przełączanie programów w telewizji dostępnej w pokojach hotelowych, szybkie kontaktowanie się przez klienta z obsługą, rezerwacja biletów do kina czy na inne wydarzenia organizowane w okolicy, zamawianie usług room service, przyciemnianie światła w pokoju, podnoszenie lub opuszczanie rolet, włączanie klimatyzacji, zamawianie dań z restauracji hotelowej.

W przypadku oprogramowania zainstalowanego na innych urządzeniach, np. na monitorach multimedialnych dostępnych w poczekalni hotelowej, wykorzystywane funkcje będą oczywiście zupełnie inne. W tym przypadku mogą to być wyświetlające się reklamy czy oferty specjalne hotelu, z których gość może skorzystać, informacje na temat atrakcji znajdujących się na terenie obiektu lub w okolicy, możliwość szybkiego zameldowania się lub wymeldowania. Chcesz poznać inne dedykowane systemy dla biznesów? Koniecznie odwiedź tą stronę.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ