Profesjonalne maszyny masarskie

Niezawodne maszyny są jednym z podstawowych elementów sprawnie działającego procesu produkcyjnego w każdym zakładzie przetwórstwa lub produkcji żywności. Aby spełnić wysokie wymagania, jakie stawia przed nami ta branża, należy postawić na sprzęt stosujący najnowsze technologicznie rozwiązania. Jeżeli jesteś właścicielem podobnego zakładu, zdajesz sobie sprawę, jak jakość maszyn wpływa na szybkość produkcji, komfort pracy i w efekcie klasę produktu końcowego. 

Masownice próżniowe – nowoczesne maszyny do wyrobów wędliniarskich

ERY Food Machinery to firma zajmująca się sprzedażą, kupnem oraz naprawą maszyn do przemysłu spożywczego i mięsnego od wielu lat. Posiadamy doświadczenie w dostarczaniu sprzętu zarówno do wielkich fabryk, jak i małych sklepów i lokali spożywczych w całej Europie. Zawsze staramy się, aby nasze usługi pomagały w podnoszeniu standardu zakładu dzięki specjalnie wyselekcjonowanym maszynom od czołowych producentów.

W naszym asortymencie posiadamy między innymi jeden z podstawowych elementów wyposażenia masarni oraz zakładów mięsnych, czyli masownice próżniowe. Służą one do szybkiego uplastyczniania mięsa i nadawania im pożądanej konsystencji. Urządzenia przeznaczone są do masowania różnego rodzaju mięsa tuszek, wędzonek i elementów drobiowych  w procesie wyrobów wędliniarskich muszą cechować się najwyższą wydajnością i odpornością na stałą eksploatację. W naszej ofercie znajdziesz maszyny stosujące najnowsze rozwiązania na niezwykłą precyzję i doskonałe efekty końcowe. Polecamy zapoznać się z dostępnymi masownicami próżniowymi na stronie https://eryfood.com/maszyny/masownice-prozniowe/.

Nadziewarki próżniowe

Obecne standardy sprawiają, że podczas całego procesu produkcyjnego wędlin musimy polegać na niezawodnych maszynach. Nie inaczej jest w przypadku kiełbas, gdzie precyzyjne i sprawne dozowania farszu do osłonek zapewnią nam nowoczesne nadziewarki próżniowe. Dostępne na naszej stronie urządzenia zapewniają bardzo wysoką wydajność pracy, co pozwala przyspieszyć produkcję. Są przy tym bardzo wygodne w obsłudze, przez co zapewnia wygodną i komfortową pracę. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem, w którym znajdziesz wiele innych maszyn przeznaczonych do różnego rodzaju zakładów zajmujących się produkcją i przetwórstwem mięsa i innych artykułów spożywczych. Oferujemy doskonałą jakość i obsługę na najwyższym poziomie. Jeżeli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami już dziś – ERY Food Machinery.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ