Rynek komputerów poleasingowych nadal jest świeżym tematem, choć wielu fanom technologii może się wydawać inaczej. Czasem mogą trafić się naprawdę dobre okazje. Poznaj więc zalety kupna komputerów poleasingowych.

1. Żywotność 

Pierwszą zaletą inwestowania w sprzęt poleasingowy jest jego żywotność. Warto zwrócić bowiem uwagę na to, że takie komputery i laptopy nie są eksploatowane w maksymalny sposób. Często używa się ich do wykonywania prostych prac biurowych oraz obsługi pakietu Microsoft Office. To może gwarantować bezawaryjność sprzętu w przyszłości. 

2. Poleasingowe znaczy tanie 

Kolejny atut przemawiający na korzyść komputerów poleasingowych to ich niska cena. Wynika ona z szybkiej utraty wartości sprzętu już po kilku miesiącach. Stąd nadarzają się okazje, gdy laptop może być tańszy nawet o 70%. 

3. Przystępna klasa biznes 

Laptopy oraz komputery wykorzystywane przez firmy czy przedsiębiorstwa cechuje wysoka jakość ich wykonania. Takie sprzęty mają być wytrzymałe, dlatego materiały, z których są zrobione, należą do mocniejszych. Gdy decydujesz się więc na sprzęty poleasingowe, możesz mieć pewność, że będziesz się obracać jedynie pośród znanych marek o najwyższej jakości.

4. Poleasingowe zabezpieczenia

Warto też dodać, że laptopy wcześniej gospodarowane przez przedsiębiorstwa, mogą być wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia. Mowa tutaj np. o skanerze linii papilarnych. Są to rozwiązania powszechnie niedostępne na rynku konsumenckim, zatem jeśli zależy Ci na Twojej prywatności, taki sprzęt jest właśnie dla Ciebie.

5. Legalne oprogramowanie 

Następna, a zarazem ostatnia z wymienionych przez nas zalet, jaką posiadają laptopy oraz komputery poleasingowe to ich legalne oprogramowanie. Jest ono zainstalowane na dysku i bardzo często niedoceniane. Dla niektórych bowiem jest to jedna z najistotniejszych kwestii, ponieważ kupno oprogramowania może się równać z wydatkiem rzędu kilkuset złotych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz ofertę na poleasingowe komputery i laptopy w PCLider.pl.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ