Kochasz filmy i seriale? Sprawdź Video Pass w Orange Flex i oglądaj bez limitów GB

0
2340

Dzięki nowoczesnym platformom udostępniającym filmy i seriale takim jak Netflix, HBO GO czy vod.pl możemy oddawać się ulubionej rozrywce bez ograniczeń. Czy aby na pewno tak jest? Korzystanie  z serwisów za pośrednictwem smartfona może szybko wyczerpać cały dostępny pakiet danych. Na szczęście Orange Flex proponuje nam wygodne i elastyczne rozwiązanie.

Video Pass dla kinomaniaków

Z niecierpliwością wyczekujesz nowości kinowych? Uwielbiasz oglądać seriale i zdarza Ci się pochłonąć cały sezon w ciągu jednego weekendu? Często przebywasz poza domem, a mimo to chcesz mieć stały dostęp do ulubionych platform z filmami? Szukasz interesującej i atrakcyjnej cenowo oferty, dzięki której nie wyczerpiesz całego transferu danych w jeden wieczór?

Orange Flex (zobacz: https://flex.orange.pl) jest odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Dzięki pakietowi Video Pass możesz oglądać ulubione produkcje w najpopularniejszych serwisach, bez zużycia pakietu GB. To idealne rozwiązanie podczas urlopu, weekendowego wyjazdu czy długiej podroży.

Co dostajesz w pakiecie?

Video Pass aktywujesz w aplikacji Orange Flex. Video Pass obejmuje takie platformy jak: Netflix, HBO GO, YouTube, Orange TV GO, vod.pl oraz WP Pilot. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że każda z nich zawiera masę ciekawych filmów i seriali. Po aktywacji pakietu, możesz korzystać z nich bez zużycia pakietu GB z Twojego Planu przez wybrany okres. Video Pass można wykupić na 1 dzień, 7 dni lub cały miesiąc. Jednodniowy pakiet kosztuje 5 zł, natomiast za korzystanie z niego przez cały miesiąc, należy zapłacić 20 zł. Pakiet można aktywować w dowolnym momencie, bez konieczności podpisywania dodatkowych aneksów do umowy czy innych dokumentów. Orange Flex przyzwyczaiło swoich klientów do tego, że wszystkie sprawy mogą załatwić z poziomu zainstalowanej w telefonie aplikacji. Tak jest i tym razem. Wystarczy kilka kliknięć, by pożegnać problem kończącego się transferu dannych. Orange Flex poinformuje nas zarówno o rozpoczęciu, jak i o zakończeniu usługi.

Co jeszcze oferuje Orange Flex?

Video Pass to tylko jeden z trzech takich pakietów dostępnych w ofercie Orange Flex. Do wyboru mamy również Music Pass, który z pewnością zainteresuje wszystkich fanów muzyki. Dzięki niemu można streamować ulubione kawałki bez limitu GB z serwisów takich jak: Spotify, TIDAL, Deezer, Amazon Music, Open FM, Polskie Radio czy Apple Music. Ponadto każdy użytkownik Orange Flex otrzymuje w swoim Planie Social Pass, umożliwiający korzystanie z Facebooka, Instagrama, TikToka, Twittera, Messengera, Pinteresta, WhatsAppa, Vibera oraz od niedawna serwisów Telegram i ParrotOne bez zużywania dostępnych GB. Jeśli jesteś klientem Orange Flex, tę usługę masz już wliczoną w swój Plan!

Orange Flex oferuje również 4 Plany komórkowe do wyboru, wygodną aplikację do zarządzania swoimi usługami oraz kontroli zużycia oraz wygodny sposób płatności oparty na modelu subskrypcyjnym. Wszystko bez długoterminowych umów. Dodatkowo teraz za polecenie znajomemu, możesz otrzymać aż 50 zł!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ