Lubisz grać ze znajomymi na swojej konsoli Xbox? Pamiętaj, że jeśli chcesz robić to przez internet, musisz mieć wykupioną usługę Xbox Live Gold. Jak możemy doładować swoje konto przez internet? Jest na to kilka sposobów.

Dzięki usłudze Xbox Live Gold możemy korzystać z wielu różnych funkcji dostępnych tylko dla graczy opłacających ten abonament. Jedną z głównych zalet jego wykupienia jest możliwość korzystania z sieciowego trybu rozgrywki wieloosobowej – możemy wtedy grać ze znajomymi lub nieznajomymi przez internet. Dzięki specjalnej opcji Smart Match w rozgrywkach sieciowych możemy grać z osobami na naszym poziomie.

Oprócz tego abonament Live Gold pozwala na uzyskanie dostępu do dwóch darmowych gier na miesiąc. Aby jednak mieć je na stałe, konieczne jest ciągłe opłacanie konta. Dostajemy też atrakcyjne zniżki na gry w cyfrowym sklepie Xbox, które mogą wynosić nawet do 75%.

Zatem wtedy, gdy chcemy wycisnąć z konsoli jeszcze więcej, warto zdecydować się na doładowanie Xbox Live. Możemy zrobić to na kilka sposobów – także bez wychodzenia z domu.

Przede wszystkim możemy wykupić swój abonament w sklepie Xbox – będziemy jednak potrzebowali karty płatniczej albo konta PayPal, które możemy doładowywać też przelewami. Za 1 miesiąc zapłacimy 29 złotych, za 3 miesiące – 79 złotych, natomiast za 12 miesięcy – 249 złotych.

Nie jest to jednak wyłączna opcja zakupu doładowania. Możemy też zakupić je na innych stronach internetowych – co więcej, możemy wtedy uzyskać niższe ceny. Aktualnie z promocji możemy skorzystać na stronie internetowej Doladowania.pl, która przygotowała dla swoich klientów promocję -20% na doładowania do gier z użyciem Masterpass.

Uważajmy jednak na strony internetowe mające mało opinii lub opinie negatywne – możemy natknąć się na oszustów, którzy pobierają pieniędzy, ale nie wysyłają kodów z doładowaniem. Możemy wtedy stracić swoje pieniądze.

Zatem wtedy, gdy chcemy zakupić doładowanie do Xbox Live Gold, możemy zrobić to także on-line – bez potrzeby posiadania karty płatniczej!

[Głosów:46    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ