Co zrobić, aby wysyłka SMS do klientów była skuteczna

Prowadzisz firmę i zastanawiasz się, jak zwiększyć jej konkurencyjność i dotrzeć do jak największej liczby odbiorców? Chcesz wprowadzić do swojego biznesu innowacyjne narzędzia, jednak boisz się dodatkowych kosztów? Na szczęście istnieją sprawdzone i ekonomiczne rozwiązania, które pomogą ci w rozwoju firmy.

Wysyłka SMS — jak to działa?

Jedną z nowoczesnych metod komunikacji jest wysyłka SMS https://mprofi.pl/uslugi/wysylka/. Zastanawiasz się, co w tym innowacyjnego? Spieszymy z odpowiedzią!

Nie chodzi nam bowiem o tradycyjne, czasochłonne wysyłanie wiadomości SMS, lecz o komunikację z klientem w zupełnie nowej formule. Umożliwi ci to platforma mProfi. Za jej pośrednictwem możesz przygotować komunikaty SMS i mailing dla swoich odbiorców. Jak to zrobić? Wystarczy, że aktywujesz konto na platformie i zaczniesz korzystać ze starannie opracowanego kreatora wiadomości. Zaplanuj treść, datę i godzinę, zapisz swoją pracę i gotowe — czekaj na wysyłkę SMS do klienta!

Kto może skorzystać z wysyłki SMS?

Odpowiedź brzmi: każdy. Brzmi to nieprawdopodobnie i mało kreatywnie, jednak to prawda. Platformę mProfi dostosowano do potrzeb wielu osób i specjalistów, w tym:

 • marketingowców,
 • pracowników administracji publicznej,
 • osób zarządzających zespołem lub regionem,
 • kierowników,
 • szkoleniowców,
 • właścicieli ośrodków wypoczynkowych, sklepów i restauracji.

Twoje komunikaty mogą przybierać bowiem dowolną treść. Chcesz poinformować swoich klientów o sezonowej wyprzedaży? Przypomnieć obserwatorom o zbliżających się wydarzeniach kulturalnych? A może ostrzec mieszkańców regionu przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi? To wszystko jest możliwe dzięki wysyłce SMS z platformy mProfi.

Zalety narzędzia

Dlaczego warto wybrać wysyłkę SMS z mProfi?

 1. Oszczędzaj czas i pieniądze. Kreator wiadomości pozwala na szybkie przygotowanie i zaplanowanie dostarczenia komunikatów. To także ograniczenie kosztów, związanych z generowaniem powiadomień.
 2. Wyprzedzaj pytania swoich klientów. Dzięki informacjom przekazanym w formie SMS rozwiejesz ich wątpliwości, co zmniejszy przeciążenie na linii obsługi klienta w twojej firmie.
 3. Rozwijaj swoje działania marketingowe. Pamiętaj, że reklama jest dźwignią handlu, a w dzisiejszych czasach bez dobrej promocji i sprawnej komunikacji z klientem nie odniesiesz sukcesu. Masowa wysyłka SMS to narzędzie, które świetnie sprawdzi się w ramach e-commerce.
 4. Stwórz własną bazę odbiorców i zbieraj dane statystyczne, dotyczące twojej grupy docelowej. Dzięki temu udoskonalisz swoje usługi oraz zapewnisz bezpieczeństwo grupie osób, za którą jesteś odpowiedzialny.
 5. Zwiększ konkurencyjność swojej firmy. W dzisiejszych czasach liczy się innowacja i kreatywność. Musisz się wyróżniać i informować swoich odbiorców o wszystkim, co ma dla nich znaczenie. W ten sposób zostaniesz zauważony i zapamiętany.

Dzięki mProfi przygotujesz dla wybranej grupy docelowej także mailing i dedykowaną aplikację mobilną. Te elastyczne i uniwersalne rozwiązania pomogą ci nawiązać kontakt z odbiorcami i zyskać ich zaufanie. Dołącz do mProfi i odkryj skuteczny marketing i sprawną komunikację, jakich dotąd nie znałeś.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ