Kryptowaluty na całym świecie cieszą się coraz większą popularnością. Trend ten widoczny jest już od kilku dobry lat i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić. To samo dotyczy także Polski. Liczba inwestorów w kryptowaluty w naszym kraju także systematycznie rośnie.

Trzeba jednak wiedzieć, że świat kryptowalut jest dość skomplikowany. Zwłaszcza dla osób początkujących. Dlatego warto korzystać z narzędzi, które pomogą nam odnaleźć się w tym świecie. Jednym z takich narzędzi jest Crypto Agent Bot. Działanie tego narzędzia jest niezwykle proste. Wysyła nam ono najważniejsze sygnały kryptowalutowe. Innymi słowy, otrzymujemy najważniejsze wiadomości, sygnały dotyczące sprzedaży i kupna kryptowalut. Dzięki temu nie musimy samodzielnie wertować wielu informacji z rynku kryptowalut. Najważniejsze sygnały informujące nas o sprzedaży lub kupnie kryptowaluty otrzymamy szybko na swój telefon. Trzeba jednak pamiętać, że jest to tylko i wyłącznie narzędzie pomocnicze. O tym czy zdecydujemy się na zakup lub sprzedaż kryptowaluty podjąć decyzję musimy sami.

Gdzie można kupić kryptowalutę bitcoin?

Działanie narzędzia jest niezwykle proste. Aby zacząć z niego korzystać zainstalować należy komunikator Telegram. To za jego pośrednictwem otrzymywać będziemy sygnały kryptowalutowe. Następnie musimy zarejestrować się na stronie Crypto Agent Bot i wybrać odpowiedni dla nas abonament. I to już wszystko. Od teraz na swój telefon będziemy otrzymywać najważniejsze kryptosygnały dotyczące sprzedaży oraz kupna kryptowalut.

Mam sygnał wygląda bardzo przejrzyście. Zawiera on takie informacje jak nazwa coina oraz cenę zakupu. Podobnie jest w przypadku sprzedaży. Tu także otrzymujemy informację o nazwie coina oraz procencie zysku.

Aplikację można także zintegrować z giełdą kryptowalut. Np. Bittrex lub Poloniex. Dzięki temu po otrzymaniu sygnału będziemy mogli dokonać transakcji na poziomie aplikacji. Innymi słowy, nie będzie konieczne osobne logowanie się na koncie giełdy na komputerze. Takie rozwiązanie zdecydowanie ułatwi i przyspieszy pracę.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ