czwartek, styczeń 27, 2022

Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na fb?

0
Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na fb

Czy używasz Facebooka osobiście lub zawodowo – lub mieszankę obu – to jest istotne, aby wiedzieć, kto może być odwiedzając swój profil poza bliskiej grupy przyjaciół. Ludzie mogą po cichu „śledzić” cię zamiast wysyłać prośbę o przyjaźń (jeśli profil jest publiczny, a nie prywatny), co oznacza, że twoje posty pojawią się w ich News Feed bez twojej wiedzy.

Innymi słowy, może być kilka osób, które widzą Twoje publiczne aktualizacje bardziej regularnie niż myślisz.

Jak zobaczyć, kto obserwuje Cię na Facebooku

  1. Przejdź do zakładki „Przyjaciele” i wybierz sekcję „Więcej”.
  2. Kliknij „Śledzenie.”
  3. Przewiń listę osób, które Cię śledzą.

Z tego miejsca, można wysłać prośbę o przyjaciela do każdego, kto idzie za tobą, chyba że wyłączyli tę opcję. Facebook pokazuje również żadnych wspólnych znajomych, które mogą mieć. W ten sposób możesz zobaczyć, jak możesz być połączony i dlaczego ta osoba mogła zacząć Cię śledzić.

Jak zobaczyć, kto śledzi Twoje strony na Facebooku

Oprócz tego, aby zobaczyć, kto śledzi swój osobisty profil, można również sprawdzić, kto „śledzi” swoje strony na Facebooku, rozróżnienie od ludzi, którzy „lubią” je. Użytkownicy Facebooka mogą zdecydować się na „śledzenie” strony bez polubienia jej. Kiedy zdecydują się na „lubię to”, to automatycznie włącza funkcję „śledzić”, jak również, chyba że użytkownik wyłączyć. Użytkownicy mogą również śledzić poszczególnych Facebook Shows na stronie. Na https://techpolska.pl/jak-sprawdzic-kto-mnie-obserwuje-na-fb/ przeczytasz dokładnie jak sprawdzi, kto śledzi Cię na FB.

Aby zobaczyć, kto jest po swojej stronie, upewnij się, że jesteś na „stronie” zakładka konta. Następnie, przewiń w dół, aż zobaczysz tę sekcję w prawym pasku bocznym.

Tutaj możesz zobaczyć liczbę polubień, które otrzymała Twoja strona, ale także liczbę śledzących. Te liczby mogą się różnić, ponieważ, jak wspomniano powyżej, użytkownicy mogą wybrać zarówno śledzić i lubić, lub tylko zrobić jedno lub drugie.

Musisz wykonać jeszcze kilka kroków, aby zobaczyć, kto dokładnie śledzi Twoją stronę:

  1. Przejdź do zakładki „Ustawienia” na swojej stronie.
    2. Kliknij „Ludzie i inne strony” na lewym pasku bocznym.
    3. Przełącz menu, aby wybrać „Ludzie, którzy śledzą tę stronę”.

Jak sprawdzić, kto Cię śledzi: użytkownik prywatny

Użytkownicy indywidualni bez Facebook Business Pages mają możliwość zezwolenia innym użytkownikom na śledzenie ich. Jest to częsta rzecz wśród blogerów i niektórych osób publicznych, które nie chcą tworzyć osobnej Strony. Oto jak możesz włączyć śledzenie dla swojego osobistego profilu.

Po pierwsze, upewnij się, że zezwoliłeś ludziom, którzy nie są na Twojej liście przyjaciół, aby Cię śledzili. Możesz to zrobić, klikając Ustawienia, Publiczne posty i zmieniając opcję Kto może mnie śledzić.
Pamiętaj, że będzie to widoczne tylko wtedy, gdy masz nie-przyjaciół, którzy Cię śledzą i jeśli publikujesz publiczne posty. Możesz to również zrobić dla innych profili, jeśli użytkownik włączył tę funkcję.

Dwa numery Pixela 6, które mogą zmienić wszystko

0
Pixel 6

Oto najważniejsze cyfry, o których należy myśleć w przypadku nowych telefonów Google Pixel 6 – niezależnie od tego, czy planujesz kupić jeden dla siebie, czy nie.

Najpierw pozbądźmy się łatwych pytań: Czy Google mógł wyskoczyć Pixel 6 okno wsparcia do czterech lat wsparcia aktualizacji systemu operacyjnego, aby przejść wraz z telefonem pięć lat poprawek bezpieczeństwa? Absolutnie. Czy jest coś, co powstrzymuje Google od zrobienia tego teraz, że jest w kontroli zarówno sprzętu i oprogramowania, wewnątrz i na zewnątrz? Prawie na pewno nie. Czy wolałbym mieć, że się stało? Lepiej w to uwierzyć.

Niektóre ważne perspektywy numerów Pixela 6

A oto kolejne pytanie: Czy początkowo byłem poruszony, aby napisać tę kolumnę o tym, jak Google przegapił wielką szansę, nie przedłużając czas wsparcia aktualizacji OS z Pixel 6? Więcej o Pixel 6 https://techpolska.pl/ – tutaj przeczytasz o tym telefonie.

Pixel 6 i liczby matematyczne w smartfonach

Jeden numer zorientowane pojęcie, które lubię myśleć o jest pojęcie smartphone matematyki. Mówiąc prościej, telefon z Androidem jest w pełni wskazany do użycia tylko wtedy, gdy aktywnie otrzymuje zarówno regularne aktualizacje systemu operacyjnego, jak i regularne aktualizacje zabezpieczeń.

Każdy, kto studiuje Androida i rozumie, jak działa platforma, powie ci to samo. Korzystanie z nieaktualnego telefonu może nie być końcem świata, realistycznie rzecz biorąc – zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak szalenie mało prawdopodobne, aby spotkać większość głównych zagrożeń bezpieczeństwa w świecie rzeczywistym – ale to na pewno nie jest optymalne, zwłaszcza jeśli używasz telefonu do celów związanych z pracą – możemy przeczytać na serwisie https://techpolska.pl/. Oprócz ich bardziej frontowych elementów, aktualizacje Android OS prawie zawsze zawierają krytyczne ulepszenia w obszarach takich jak prywatność, bezpieczeństwo i wydajność, więc korzystanie z urządzenia, które nie jest na bieżąco może umieścić Cię w poważnym niekorzystnym położeniu.

Pixel 6 i szerszy obraz Androida

Zbierając to wszystko razem, telefony Pixel były już w lidze ich własnych, jeśli chodzi o doświadczenie użytkownika, wsparcie, prywatność i bezpieczeństwo. Teraz wszystko to jest połączone z poziomem wartości, który prawie wydaje się nie do pomyślenia w porównaniu do obecnego standardu Androida.

Tak więc, jeszcze raz: Czy byłoby miło, gdyby Google zaoferował cztery lata aktualizacji systemu operacyjnego dla urządzeń Pixel 6, oprócz swojego podwyższonego wsparcia w postaci łatek bezpieczeństwa? Oczywiście, że tak. Ale ten rodzaj rozszerzonego wsparcia wymaga zasobów, a zasoby są w cenie – do Google. I zamiast budować ten koszt w Pixel 6, firma zdecydowała się dać nam zaskakująco niską cenę.

To kuszące, aby ramki Pixel 6’s trzyletniej obietnicy aktualizacji OS jako porażka – jako Google brakuje okazji, aby podnieść standard i przynieść zupełnie nowy poziom wartości do domeny Android urządzenia. Ale prawda jest taka, że Google nie podnieść ten standard. To całkowicie zmienić równanie wartości Android. To tylko dostosowane część ceny tego równania zamiast dostosowania okna wsparcia stronie niego.

Jaka karta do wideorejestratora będzie odpowiednia?

0
Jaka karta do wideorejestratora będzie odpowiednia

Każdy, kto zastanawia się nad tym, jaka karta do wideorejestratora będzie odpowiednia, powinien zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów. Należą do nich m.in. pojemność, format, a także klasa urządzenia. Do tego można dołączyć parametry takie jak prędkość odczytu i zapisu danych. Po dokładnym przeanalizowaniu wymienionych aspektów można wybrać najlepszy produkt.

Software house Wrocław. Aplikacje nie powstają tak, jak myślisz

0
Software house Wrocław

Wyobrażasz to sobie tak. Chcesz stworzyć aplikację. Zatrudniasz więc programistę, a on już będzie wiedział co robić. Przy większym projekcie może będziesz potrzebować zespołu specjalistów. Ale tylko po to, by rozdzielili między siebie programowanie.

Błąd. Twój program ma być zrobiony profesjonalnie. Kompetencje poszczególnych ludzi powinny się więc uzupełniać, a nie zazębiać. Praca nad oprogramowaniem musi być uporządkowana w jasny proces. Inaczej nie uda Ci się zrealizować biznesowych założeń projektu. Jak wygląda ów proces w software house?

Wycena aplikacji mobilnej lub natywnej.

Kiedy poznajesz wycenę realizacji swojego pomysłu? W dobrej firmie programistycznej na samym początku. Wycena może obejmować pewien przewidywany zakres kwot lub być przybliżona. Jeśli jednak firma traktuje Cię poważnie, powie Ci kilka ważnych rzeczy.

Przede wszystkim dowiesz się, z czego wynika taka, a nie inna cena. Po drugie zrozumiesz, na czym możesz oszczędzić i co wówczas stracisz. Dzięki temu od razu wiesz, na co się szykujesz i możesz poszukać kontrahenta, który odpowiada Ci nie tylko pod kątem profesjonalizmu.

Czym się zajmujesz później? Brief jako dodatek do umowy.

Wycena jest przybliżona, ponieważ opiera się o założenia, jakie przedstawisz na początku. Aby jednak można było stworzyć aplikację na miarę Twoich marzeń, menadżer projektu będzie musiał naprawdę głęboko wniknąć w Twój pomysł. Będzie chciał poznać specyfikę Twojej branży, Twoich potencjalnych klientów oraz cel, jaki przed sobą stawiasz. Zainteresuje go również to, jak wyobrażasz sobie swój program i jakie masz wymagania.

Takie informacje umieścisz w dokumencie o nazwie brief. Zawiera on pytania, na które warto odpowiedzieć jak najdokładniej. Od Twojego zaangażowania w jego uzupełnienie zależy cały efekt. Postaraj się umieścić w nim wszystko, co jest ważne z punktu widzenia projektu.

Warsztaty projektowe. Nie tylko software house bierze w nich udział.

Nie bój się, że po oddaniu pomysłu w ręce profesjonalistów stracisz nad nim kontrolę. Twoje zaangażowanie będzie potrzebne na różnych etapach procesu. Nie dość, że będziesz w kontakcie z zespołem przez cały czas, to jeszcze weźmiesz udział we wspólnych warsztatach.

Co Ci to da? Będziesz w stanie zareagować, jeśli pomysły specjalistów będą szły w niepożądanym przez Ciebie kierunku. Tematyka pierwszych warsztatów będzie oscylować wokół aspektów technicznych oraz wizualnych. Prócz tego fachowcy od interfejsu i wrażeń użytkownika mogą zadać Ci dodatkowe pytania na temat tego, co zawiera wypełniony brief.

Makiety oprogramowania. Co to jest i jak może Ci pomóc?

To coś, na co naprawdę czekasz. Właśnie w tym momencie dowiesz się, jak będą wyglądać poszczególne strony Twojej aplikacji. Zobaczysz ścieżkę użytkownika, czyli potencjalne działania, jakie może on wykonać po kolei. Określisz, czy kierunek wizualny Ci odpowiada, a program w tym kształcie zgadza się z Twoją wizją. Zrozumiesz też, z czego wynikają poszczególne wybory.

Makiety zobaczysz na drugim warsztacie projektowym, w którym oczywiście też weźmiesz udział.

Testowanie przed programowaniem? To ma sens!

Tak, zespół kontroli jakości wkracza od razu po stworzeniu makiet. Dlaczego? Ponieważ już na tym etapie można przewidzieć potencjalne problemy związane z projektowaniem, późniejszym wdrożeniem lub cyklem życia oprogramowania. Dopiero, gdy zespół Quality Assurance rozwiąże powstałe dylematy, Twoja aplikacja trafia w ręce programistów. W trakcie ich pracy kod jest na bieżąco sprawdzany przez testerów.

Jak widzisz, praca nad programem to wiele etapów. Software house ma doświadczenie w organizacji zadań w taki sposób, by wszystko odbywało się sprawnie i z pozytywnym rezultatem. Chcesz się przekonać? Zobacz efekty pracy Applover.com. A potem zadzwoń do nas i powiedz, jaki cel możemy pomóc Ci zrealizować w najbliższym czasie.

Czy warto postawić na dysk SSD 1 TB?

0
Czy warto postawić na dysk SSD 1 TB

Nowoczesne technologie wymagają obsługi coraz to większej ilości danych. Czy odpowiedni dysk SSD może w tym pomóc?

Jak reklamować sklep internetowy przy ograniczonym budżecie?

0
jak założyć sklep internetowy

Kiedy mowa o reklamie jakiegoś produktu lub marki, zwykle w pierwszej kolejności przychodzą nam na myśl spoty reklamowe pojawiające się w telewizji, reklamy w radiu, na bilbordach, czy w prasie. Wraz z rozwojem internetu zmienił się jednak sposób docierania do potencjalnych klientów, a co za tym idzie, otworzyły się nowe możliwości. Istotne jest przede wszystkim to, że obecnie możliwa jest skuteczna reklama nawet przy niewielkim budżecie.

Biznes w sieci a marketing

W ostatnim czasie mnóstwo przedsiębiorców zdecydowało się na przeniesienie swojego biznesu do sieci, co więcej wiele osób decyduje się na rozpoczęcie działalności właśnie w internecie. Jest to niezwykle kuszące, gdyż wymaga o wiele mniej wysiłku i formalności niż np. otwarcie sklepu lub punktu usługowego stacjonarnego. Jak założyć sklep internetowy podpowiada poradnik na Trivo, my natomiast przejdziemy do kwestii związanych z reklamą. Warto jednak dodać, że obecnie otwarcie sklepu w sieci nie wymaga umiejętności z zakresu programowania, gdyż powstały specjalne platformy, które niezwykle przyśpieszają i ułatwiają cały proces. Co ważne, dają również ciekawe możliwości z zakresu marketingu.

Prowadząc biznes w internecie mamy niemal nieograniczone możliwości dotarcia do potencjalnych klientów. Można szukać ich w mediach społecznościowych, na forach, czy portalach informacyjnych, czyli wszędzie tam, gdzie da się umieścić reklamę. Trzeba jednak pamiętać o tym, że marketing, który rzeczywiście przynosi efekty, wymaga sporej pracy oraz nakładów pieniężnych. Na początku jednak można starać się wykorzystywać ogólnodostępne, darmowe narzędzia.

Reklama sklepu internetowego przy ograniczonym budżecie

Istnieje kilka kanałów komunikacji marketingowej, dzięki którym możliwe jest znaczne polepszenie widoczności naszego sklepu w sieci, a co za tym idzie, zmaksymalizowanie zysków. Oczywiście nie wszystkie z nich są darmowe, dlatego też wybór konkretnych działań jest związany bezpośrednio z wysokością budżetu, który możemy przeznaczyć na ten cel.

Pierwsze działanie, które może pomóc w uzyskaniu jak najwyższej pozycji strony w wyszukiwarkach internetowych dla wybranych fraz to SEO, określane także jako pozycjonowanie stron www. Jest to działanie długotrwałe, które można częściowo wykonywać samemu, poprzez prowadzenie bloga powiązanego ze sklepem, aktywność w mediach społecznościowych oraz tworzenie treści pojawiającej się na stronie. Trzeba jednak mieć na uwadze, że nieumiejętne pozycjonowanie może przynieść więcej szkody niż pożytku, warto zatem podszkolić się w tej materii, zanim przejdziemy do działania, lub nawiązać współpracę z profesjonalną agencją SEO.

Kolejną propozycją są reklamy PPC, a więc takie, za które płaci się, dopiero gdy ktoś w nie faktycznie kliknie. Najpopularniejsza platforma, która obsługuje tego typu reklamy, to AdWords.

Czy warto zlecać prowadzenia akcji marketingowych profesjonalistom?

Wiele osób zastanawia się, czy w ogóle warto wydawać pieniądze na marketing, skoro istnieje tyle darmowych narzędzi. Oczywiście do pewnego momentu można polegać na swojej intuicji oraz próbować się doszkalać, jednak zaufanie profesjonalistom z branży marketingu bez wątpienia przyniesie znacznie lepsze efekty.

Billboardy reklamowe i ich zalety

0
Billboardy reklamowe

Billboard reklamowy jest jednym z najpopularniejszych środków reklamy. Firmy wykorzystywały go już lata temu i – jak się okazuje – użytkują go do dziś, wciąż dostrzegając w nim spory potencjał i zauważając, jak wiele jest on w stanie zrobić dla dobra całej marki. Ale oczywiście w tym momencie billboardy reklamowe wyglądają i działają inaczej niż dawniej. Są wyraźnie unowocześnione, dlatego też wykorzystuje się w nich różne nowatorskie technologie, które pozwalają im lepiej wpasowywać się w czasy współczesne. Każdy billboard jest po prostu nośnikiem reklamy, który pomaga firmom i przedsiębiorstwom w reklamowaniu swoich usług bądź wybranych produktów. A dlaczego z tej metody wciąż warto korzystać? Dlaczego mimo upływu tylu lat nadal uznaje się ją za rzecz wartościową?

7 przykazań konta B2C na Instagramie

0
7 przykazań konta B2C na Instagramie

Z ponad miliardem użytkowników Instagram jest bez wątpienia najpopularniejszą siecią społecznościową, poświęconą dzieleniu się zdjęciami. Sądząc po sukcesie aplikacji, nasze pragnienie eskapizmu i pięknych zdjęć wydaje się trudne do ugaszenia. Szkoda byłoby więc nie skorzystać z tej dźwigni – mówi ekspert polskielajki.pl.

Jeśli chcesz otworzyć nowe konto na Instagramie lub sprawić, by Twoje obecne było bardziej widoczne i odnosiło sukcesy, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Zebraliśmy dla Ciebie 7 filarów, na których zbudowane są najbardziej udane konta na Instagramie.

Określona strategia

Publikowanie zdjęć na Instagramie to dla wielu użytkowników proste hobby. Jednak, aby w pełni z niej skorzystać, trzeba mieć jasną i spójną strategię.

Zacznij od zadania sobie pytania, czego dokładnie chcesz od Instagrama. Niektórzy ludzie szukają poprawy swojej widoczności i e-reputacji, inni chcą generować większe przychody. Twoja strategia nadawania będzie więc zależała od celów, jakie sobie wyznaczyłeś.

Utrwal swój wizerunek

Tak jak charyzmatyczna osoba przyciąga uwagę i podziw, tak zdjęcia z wielką osobowością odnoszą większy sukces w sieci.

Przyjmij swój styl i pozostań wierny swojemu wizerunkowi, aby ludzie mogli łatwo rozpoznać Twoje fotografie. Użyj jednego lub dwóch filtrów i skup się na kilku konkretnych tematach.

Zwiększaj zasięg

Chociaż popularność na Instagramie zależy głównie od liczby polubień, możesz wykorzystać każdą szansę, aby poszerzyć własną sieć. Jak?

Dodając komentarz pod zdjęciem lub przekazując swoją pasję do danego tematu. Zaproś innych użytkownicy mogą zadawać pytania i zostawiać komentarze, aby zachęcić do dyskusji.

Autentyczność

Zdjęcia, które udostępniasz na Instagramie powinny być prawdziwe. Jeśli przesadzisz z edycją, będą wyglądać jak 100% produkt photoshopa, stracą swoją istotę, a tym samym zainteresowanie. Postaw na szczerość i autentyczność, aby zdobyć zaufanie użytkowników.

Używaj hasztagów

Hasztagi są używane w różny sposób na Instagramie i Twitterze. Na tej drugiej platformie, możesz szybko zostać uznany za spamera, jeśli używasz więcej niż dwóch hashtagów.

Z kolei na Instagramie używanie hasztagów jest zupełnie normalne. Wybierz te, które są związane z Twoim wizerunkiem lub biznesem i używaj ich mądrze. Nie wahaj się zrobić wcześniej małego researchu, aby upewnić się, że hasztagi, których używasz są odpowiednie.

Organizuj konkursy

Daj użytkownikom możliwość wzięcia udziału w konkursie fotograficznym! Wybierz temat związany z Twoją branżą lub poproś użytkowników o zamieszczenie zdjęć Twojego produktu. Zdziwisz się, jak chętnie ludzie będą się dzielić wysokiej jakości zdjęciami.

Otwieraj swój świat dla tych, którzy chcą do niego wejść

Jeśli ktoś naprawdę lubi Twoją markę lub produkt, będzie chciał dowiedzieć się o Tobie więcej. Kim pan jest? Kim są Twoi pracownicy? Na co poświęcasz swój dzień i wolny czas? Jak wyglądają Twoje produkty na różnych etapach ich cyklu życia? Dając innym użytkownikom dostęp za kulisy Twojej firmy, zbudujesz silną i trwałą bazę klientów.

Jakie podkładki gamingowe pod myszkę wybrać?

0
Jakie podkładki gamingowe pod myszkę wybrać

Coraz więcej graczy zastanawia się nad wyborem profesjonalnych elementów tego właśnie typu. Jakie podkładki gamingowe pod myszkę będą najlepsze? Czym trzeba ogólnie krok po kroku kierować się, by tutaj postawić na coś istotnie sprawdzonego? Jeśli ta sprawa Cię interesuje, to zapoznaj się z poniższym wpisem!

Chyba zasadniczo nikogo nie trzeba przekonywać, że porządne podkładki gamingowe pod myszkę powinny być wybierane bardzo dokładnie. Ta sprawa nie może być zaś traktowana po macoszemu. Wszak od tego aspektu zależy między innymi to, jak będzie nam się grało. Zależy Ci na efektach i dobrych wynikach? W takim razie ta sprawa nie może być ogólnie potraktowana po macoszemu. Co jeszcze liczy się w ramach tego właśnie zagadnienia? O czym nie można w ogóle zapominać? Ważna sprawa dotycząca tego zagadnienia jest w sumie taka, że podkładki gamingowe pod myszkę powinny być stosunkowo duże. Nie da się ukryć, że ten czynnik ma spore znaczenie. Ani przez jeden moment nie może być zbagatelizowany. Ta zaś właśnie sprawa jest tutaj kluczowa.

Co jeszcze się generalnie liczy? Jakie podkładki gamingowe pod myszkę warto wybierać? Należy zdecydować się ogólnie na takie produkty w zależności od preferowanych gier. O co tutaj jednak dokładnie chodzi na tej właśnie płaszczyźnie? Jeśli grasz w gry FPS, to lepiej sprawdzają się dość duże podkładki gamingowe pod myszkę. Z kolei jeśli wybierasz zasadniczo inne tytuły, jak na przykład RTS, to wówczas nieco mniejsze akcesoria tak samo będą na wagę złota. Nie można zaś o tej sprawie w ogóle zapominać. Jakie inne kwestie mieć na swojej uwadze, by wybrać odpowiednie podkładki gamingowe pod myszkę? Nie da się ukryć, że osobom kupującym powinno tak samo zależeć na tym, żeby zdecydować się na odpowiednie materiały. Ta zaś właśnie sprawa ma spore znaczenie. Nie może być zamiatana pod dywan. Eksperci przekonują, że najlepiej zaś na tej właśnie płaszczyźnie sprawdzają się generalnie podkładki gamingowe pod myszkę wykonane z mikrowłókna itp.

O czym jeszcze nie wolno zapominać w ramach tego właśnie zagadnienia? Jakie inne czynniki mieć w tym momencie na swojej uwadze, by wybrać istotnie porządne podkładki gamingowe pod myszkę? Na pewno dobrze byłoby zweryfikować, jeszcze przed jakimikolwiek zakupami, design. Jesteś osobą, która zwraca uwagę na takie właśnie rzeczy? W takiej sytuacji dobrze jest porównać obecne na rynku podkładki gamingowe pod myszkę. Tak, żeby zdecydować się tylko na odpowiednie rozwiązania na tej właśnie konkretnej płaszczyźnie. Na co jeszcze można ewentualnie zwracać uwagę? Inna sprawa dotyczy takiego zagadnienia, że podkładki gamingowe pod myszkę mogą mieć także specjalne podświetlenie. Z jednej strony to efektowny bajer. Co do tego ogólnie żadna osoba nie powinna mieć wątpliwości. Na dodatek takie podświetlenie jest wyjątkowo funkcjonalne. Wszak sprawa zasadniczo dotyczy tego, że podkładki gamingowe pod myszkę z takim wariantem mogą być swobodnie zastosowane także po zmroku itp. Chcesz dowiedzieć się więcej informacji na ten temat? W takim razie warto zapoznać się z wpisem na stronie internetowej https://eleosklep.pl/Podkladki-gamingowe-pod-myszke-must-have-dla-gracza-blog-pol-1624535145.html.

Jak poskromić bałagan?

0
Jak poskromić bałagan

Bałagan na półkach i w szafach to problem prawie każdego z nas. W końcu nie wszyscy musimy być porządni i poukładani od początku do końca. Nie jest to jednak problem, którego nie da się rozwiązać odpowiednimi środkami.