Każdy z użytkowników telefonów komórkowych wie, że istnieje opcja telefonu na abonament i wtedy regularnie co miesiąc ponosimy określone koszta i mamy w ramach umowy dany pakiet do wykorzystania, lub istnieje też opcja na kartę.

Te dwie tak różne formy korzystania z telefonii komórkowej diametralnie różnią się od siebie niemal w każdym aspekcie. Jak się jednak okazuje niewielka ilość użytkowników wie na czym polega oferta mix. Jak sama nazwa wskazuje mix to nic innego jak połączenie dwóch ofert w jedną – oferty abonamentowej i na kartę.

Polega na tym iż podpisuje się długoterminową umowę na świadczenie usług u danego operatora i to wygląda identycznie jak w ofercie abonamentowej, ale różni się tym, że nie ponosimy stałych, określonych w umowie kosztów. Mamy dowolność jeśli chodzi o ilość doładowań w miesiącu czy ich wysokość i to jest już podobieństwo do oferty na kartę. W przypadku oferty mix bowiem zobowiązujemy się do dokonywania regularnych doładowań w wyznaczonej minimalnej kwocie, zawsze możemy tą ilość dowolnie zwiększyć. Oferty typu mix mają wiele zalet dlatego zdobywają coraz większą liczbę użytkowników.

Przede wszystkim użytkownik oferty mix posiada dowolność jeśli chodzi o ilość i kwotę doładowań, jesteśmy jedynie zobowiązani do zasilenia konta jednorazowo, podaną w umowie kwotą. Korzystając z takiej oferty można też dostać dobrej klasy telefon za przysłowiową złotówkę. Korzystając z tego typu usług warto telefony zasilać za pośrednictwem Blue Media bm.pl. Ta platforma oferuje swoim użytkownikom szybkie i wygodne doładowania telefonu. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i konto internetowe by móc doładować stan konta o każdej porze dnia i nocy i to bez wychodzenia z domu. Oferty typu mix są skierowane do osób, którym nie przeszkadza długoterminowa umowa ale jednocześnie chcą mieć wpływ na to jak wiele środków przeznaczają na doładowania telefonu w danym miesiącu. Warto też pamiętać o tym, że operatorzy w tego typu rozwiązaniach chętnie proponują swoim klientom dobrej jakości urządzenia za złotówkę lub symboliczną kwotę.

[Głosów:4    Średnia:2.8/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ