niedziela, Luty 25, 2018

Wyszukaj numer telefonu

0

Po prostu wpisujesz numer do znalezionej w sieci wyszukiwarki. Chwilę czekasz na wyniki i już. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to możesz się cieszyć danymi na temat dzwoniącej osoby. Czasami może się jednak zdarzyć, że jakiegoś numeru nie ma w systemie. Wtedy nie jest on dostępny w wyszukiwarkach, ponieważ korzystają one tylko i wyłącznie z informacji dostępnych w sieci. W takiej sytuacji okazuje się, że niektóre dane są po prostu niemożliwe do uzyskania. Wtedy można spróbować po prostu oddzwonić lub w jakiś inny sposób postarać się dowieść kim jest osoba, która szukała z nami kontaktu. Można też odpuścić i po prostu szybko zapomnieć o całej sprawie.

Konwerter Mp3

0

Coraz więcej osób decyduje się na pobieranie plików z Internetu. W tym celu korzystają oni ze stron internetowych, które są serwisami stworzonymi specjalnie w tym celu. Tego typu portale połączone są z ogromnymi bazami różnego rodzaju plików i pozwalają każdemu człowiekowi na pobranie plików prosto na swój komputer, laptop, tablet, telefon komórkowy czy inne mobilne urządzenie. A jest to bardzo proste zadanie. Pobranie trwa kilka chwil i od razu masz dostęp do wybranych przez siebie nagrań.

Nowe rozwiązania wykorzystywane w oczyszczaczach powietrza

0

Producenci oczyszczaczy powietrza nieustannie pracują nad metodami, które mają sprawić, że ich urządzenia będą jeszcze skuteczniej usuwały groźne zanieczyszczenia i zapewnią użytkownikom maksymalny komfort. Oto najważniejsze różnice, jakie można dostrzec pomiędzy najnowszymi oczyszczaczami a urządzeniami zaprojektowanymi kilka lat wcześniej.

Pierwsza pożyczka online – pieniądze bez odsetek

0

Mimo że chwilówki mają coraz więcej zwolenników, nadal jednak są ci, którzy wahają się przed wzięciem pożyczki online. Specjalnie dla nich udostępniona została atrakcyjna oferta pierwszej darmowej pożyczki. Przetestowanie produktu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Sklep internetowy a przyjazne pozycjonowanie – jaką platformę e-commerce wybrać?

0

Wiele polskich sklepów internetowych działa w oparciu o gotowe platformy e-commerce. Znacznie mniejsza ilość firm decyduje się na wdrożenie własnego oprogramowania. Pierwsze rozwiązanie jest łatwiejsze i szybsze, ale czy jest przyjazne pod kątem SEO? Zapraszamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Kolokacja serwerów – jak wybrać dobrego dostawcę takich usług?

0

Kolokacja serwerów to usługa polegająca na umieszczeniu swojego serwera w profesjonalnej serwerowni w celu zapewnienia mu właściwych warunków do działania. Na usługę taką decydują się zazwyczaj te firmy, które z różnych względów nie mogą zapewnić takich warunków we własnym zakresie. Kolokację serwerów oferuje coraz więcej firm, jednak tylko niektóre świadczą tego rodzaju usługi na najwyższym poziomie.

W jaki sposób kontrolować dostęp w swojej firmie?

0

System kontroli dostępu jest zespołem wzajemnie powiązanych urządzeń elektronicznych oraz mechanicznych, których to działanie ma na celu ograniczenie użytkownikom dostępu do wybranych stref tego systemu. Identyfikacja użytkowników może odbywać się poprzez: odcisk linii papilarnych, tagi RFID, tablice rejestracyjne pojazdów, czy piloty radiowe.

Co zrobić, gdy podejrzewamy wyciek poufnych informacji w firmie?

0

Od miesięcy przygotowujesz się do przetargu, ale pokonuje Cię firma, która przedstawia ofertę bardzo zbliżoną do Twojej, różniącą się tylko jednym niewielkim szczegółem? Z dnia na dzień, bez żadnej zrozumiałej przyczyny ze współpracy rezygnują najważniejsi kontrahenci i tracisz znaczną część klientów? To oczywiście może być zbieg okoliczności, istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że w Twojej firmie doszło do wycieku poufnych informacji. Przeczytaj, co robić w takiej sytuacji.

Odkryj źródło wycieku poufnych informacji w swojej firmie

Jeżeli faktycznie doszło do wycieku poufnych informacji w Twojej firmie, przede wszystkim należy znaleźć jego źródło. Działanie na własną rękę w tym zakresie może być bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie skontaktowanie się z prywatnym detektywem, który specjalizuje się w sprawach z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji w biznesie. Możemy znaleźć go na przykład tutaj: https://detektyw.com.pl.

W jaki sposób może pomóc nam prywatny detektyw?

Profesjonalny detektyw pomoże nam ustalić, czy i w jaki sposób doszło do wyniesienia poufnych informacji z firmy i pomoże bronić się przed takimi sytuacjami w przyszłości. Dzięki pomocy detektywa będziemy mogli także zweryfikować, czy nasi pracownicy są nam lojalni. W dzisiejszych czasach bardzo dużą rolę odgrywa bezpieczeństwo przesyłu informacji – detektywi muszą znać się również na cyberbezpieczeństwie. Biuro detektywistyczne nie tylko dokładnie sprawdzi, czy siedziba naszej firmy jest wolna od podsłuchów i ukrytych systemów monitoringu, ale także pomoże nam zabezpieczyć przesył danych.

Czy skorzystanie z usług detektywa się opłaca?

Oczywiście, skorzystanie z usług detektywa wiąże się z kosztami, jednak koszty te mogą być o wiele mniejsze, niż straty spowodowane kradzieżą poufnych danych i innymi działaniami nieuczciwej konkurencji. Im wcześniej uświadomimy sobie problem i podejmiemy działania zaradcze, tym mniejsze będą nasze straty. Nie warto zwlekać.

Księgowość dla stowarzyszenia – charakterystyka

0

Organizacje pozarządowe, mimo że ich działanie nie ma na celu osiągnięcia zysku, zobowiązane są do prowadzenia księgowości. Dotyczy to również tych, które nie są podmiotami gospodarczymi i do ich przychodu zaliczają się jedynie składki członkowskie. Organizacje pozarządowe to przede wszystkim fundacje i stowarzyszenia. W Polsce zarejestrowanych jest ok. 100 tys. tego typu podmiotów, najczęściej działają one w sektorze ochrony zdrowia, sportu, turystki i rekreacji. Ewidencjonowanie finansów w tym przypadku ważne jest ze względu na uzyskanie przejrzystości działalności. Poniżej przedstawiamy, czym charakteryzuje się prowadzenie księgowości w organizacjach pozarządowych.

Jakie typy kampanii AdWords dla sklepu internetowego?

0

W polskim internecie pojawia się coraz więcej sklepów online, a tym samym rośnie konkurencja. To wymusza poszukiwanie coraz skuteczniejszych sposobów na dotarcie do klienta. Nieoceniona okazuje się w tym sieć AdWords.